Avatar uživatele
M.Zowadova

Proč mi nejde aktualizovat grafická karta?

Potřebuju si aktualizovat grafickou kartu, stáhla jsem si program, vyhledal mi aktualizaci, tak jsem to chtěla instalovat ale ukazovalo se mi neznámá chyba.
Název-Intel® HD Graphics
Typ čipu-Intel® HD Graphics (Core i3)
(graf. kartu si musím aktualizovat-mám the sims 4 a bez aktualizece mi to nebude fungovat)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak před 2641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Pokud ti všechno funguje správně, tak si nic neaktualizuj. To já jsem si kolikrát taky takhle aktualizoval grafiku, všude mi to napsalo OK.. OK.. OK, a když jsem restartoval počítač, tak už nenaběhnul ani obraz, ani monitor, a pak jsem to dva dny dával dokupy. A dokážeš si představit, jak se potom ty ovladače vrací zpátky do původního stavu, když nemáš k dispozici obraz na monitoru? 🙂 Dost těžko, překvapivě…

Od tý doby, když za mnou někdo přijde s tím že potřebuje něco aktualizovat, vždycky všem radím aby si zapamatovali jedno dobrý a vcelku jednoduchý pravidlo: „KDYŽ TO FUNGUJE, TAK SE V TOM NEHRAB!!“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Intel HD Graphics už zvládnou ledasco, třeba video ve fHD a tak. Chtělo by to přesný typ CPU.

Jako to asi nebude na hraní. Je to notebook?=to uvaříš!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

tak jako aktualizovat ovladače, a nebo přetaktovat grafickou kartu?

před 2641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2641 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2640 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet