M.Zowadova

Proč mi nejde aktualizovat grafická karta?

Potřebuju si aktualizovat grafickou kartu, stáhla jsem si program, vyhledal mi aktualizaci, tak jsem to chtěla instalovat ale ukazovalo se mi neznámá chyba.
Název-Intel® HD Graphics
Typ čipu-Intel® HD Graphics (Core i3)
(graf. kartu si musím aktualizovat-mám the sims 4 a bez aktualizece mi to nebude fungovat)

Nejlepší odpověď
bolak

Pokud ti všechno funguje správně, tak si nic neaktualizuj. To já jsem si kolikrát taky takhle aktualizoval grafiku, všude mi to napsalo OK.. OK.. OK, a když jsem restartoval počítač, tak už nenaběhnul ani obraz, ani monitor, a pak jsem to dva dny dával dokupy. A dokážeš si představit, jak se potom ty ovladače vrací zpátky do původního stavu, když nemáš k dispozici obraz na monitoru? 🙂 Dost těžko, překvapivě…

Od tý doby, když za mnou někdo přijde s tím že potřebuje něco aktualizovat, vždycky všem radím aby si zapamatovali jedno dobrý a vcelku jednoduchý pravidlo: „KDYŽ TO FUNGUJE, TAK SE V TOM NEHRAB!!“

Další odpovědi
jáára

Intel HD Graphics už zvládnou ledasco, třeba video ve fHD a tak. Chtělo by to přesný typ CPU.

Jako to asi nebude na hraní. Je to notebook?=to uvaříš!

bolak

tak jako aktualizovat ovladače, a nebo přetaktovat grafickou kartu?

jáára

Příspěvek smazán administrátorem.

bolak

Příspěvek smazán administrátorem.