ven.cik

Proč mi na flasku nejde dát soubor s větší velikostí ?

Mám 32 Gb flasku a když tam dám třeba ISO s 6 Gb tak mi to píše že je to moc velký, nechápu to…Místo mám, neví někdo proč to dělá ?

Nejlepší odpověď
Olmann

Máš ji naformátovanou na FAT 32, musíš ji naformátovat na NTFS

Další odpovědi
Bedy

NTFS na flešky nedoporučuju. Mnohem lepší volbou je exFAT. NTFS se hodně fragmentuje, tím pádem i zpomaluje a hlavně flešku je nutné přepnout z optimalizace pro rychlé odebrání na optimalizaci pro výkon. Pka je nutné flešku bezpodmínečně vytahovat přes tu ikonku dole u hodin Bezpečně odebrat hardware. Jinak hrozí ztráta dat v horších případech.

Podporu pro exFAT pro Windows XP stáhnete zde (je to aktualizace pro WinXP): http://downlo­ad.microsoft.com/dow­nload/2/9/7/297­04DB7-6247-4E6B-B0B8-1869A2ACC2AD/Win­dowsXP-KB955704-x86-CSY.exe

Windows Vista a novější verze podporu nového formátu exFAT mají v sobě.

badisko

nene ale zkus ji naformatovat…