Avatar uživatele
df

Proč mi na facebooku svítí messenger?

Mám tam červenou jedničku, jako bych měl zpravu v messengeru, jenže když se prokliknu do messengeru, tak tam nic nového není. Zkoušel jsem i ohlášení a aktualizovat stránku

Zajímavá 0 před 502 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Žádosti o zprávy?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Mám to tak už asi měsíc, nikde žádnou nepřečtenou zprávu nemám. Stává se mi to průběžně cca 2–3 roky. Svítí mi to tam měsíc, pak to zmizí a za nějakou dobu znovu. Nejsem sama, přátelé nebo rodina to mají taktéž. Je to systémová chyba ze strany FB. Odinstalovat a nainstalovat znovu mi nepomohlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Může to být několik věcí:

  1. Může jít o chybu ve vašem facebookovém účtu nebo v aplikaci, kterou používáte. Zkuste se odhlásit a znovu přihlásit nebo restartovat zařízení.
  2. Máte nepřečtené oznámení nebo zprávu ve skupině. Zkuste zkontrolovat všechny skupiny, ve kterých jste členem.
  3. Může jít o spam nebo nevyžádanou zprávu, která byla přesunuta do složky s žádostmi o zprávy.
  4. Máte nepřečtenou zprávu od někoho, s kým nejste přátelé na Facebooku. Tyto zprávy obvykle končí v složce pro filtrované zprávy.

Pokud jste všechno toto zkontroloval a stále vám svítí červená jednička, může jít o chybu na straně Facebooku. Můžete zkusit nahlásit tento problém přímo Facebooku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

Překontroloval jsem. Nějaké žadosti byly ve spamu, ale pořád to nezmizelo

Nový příspěvek