Proč manželé dluží společně? Vždyť často druhý partner o dluhu druhého neví,zvlášť, když není ekonomicky příliš vzdělaný

Nejlepší odpověď
Drap

Když mají společný majetek, tak je logické, že mají společné i dluhy.
Že to jeden druhému neřeknou je jejich problém.

Další odpovědi
hanulka11

manželé jsou prostě na vše společně , tak je to dané v naší společnosti

fcoop

Co by to bylo za „parťáky“,kdyby si zásadní problémy nesdělovali?
To nemá se vzděláním vůbec nic společného.
Buď jim to spolu funguje(v dobrém i ve zlém – vzpomínáte?),nebo opačně.
Když by byl jeden z partnerů nechutně bohatý – to by bylo něco jiného?