mrchorchoj

Proc kurzor nasleduji cerne cary?

nedavno se mi do rukou dostal jeden ntb a nastal u neho celkem zvlastni problem – kdykoli, kdyz se na obrazovce neco meni (tj neni staticka – zkratka kdyz oteviram okno, prehravam video, atd), tak horizontalne pres celou obrazovku vyskakuji kolem kurzoru ruzne cerne cary, atd. Je to jako ve starym filmu, kde se na telce taky zjevovaly vselijaky takovy cerny nesmysly… zkusil jsem vsechno mozny, ale nic nepomaha…

Odpovědi
cochee

Jako první pomoc bych přeinstaloval ovladač, ale takovou poruchu slyším poprvé :-O
Doplňuji:
myslím ovladač grafického systému/karty

Bedy

Ano, odinstalovat a znovu nainstalovat ovladač grafické karty (stahujte z oficiálncíh stránek výrobce notebooku nebo grafické karty).

Pro jisotu bych Vás požádal o výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou.