stear

Proč kocour ‚cuká‘ hřbetem?

Dobrý den, máme kocoura a poslední dobou ‚cuká‘ hřbetem. Je to jako když vy dostanete ‚tik‘ třeba v noze, tak on jakoby ho měl ve hřbetě. Vůbec netuším, co by mohl chtít nebo proč to dělá. Nevíte někdo?

Předem děkuji za každou odpověď ;)

Nejlepší odpověď
Mirrorwoman

Naše kočka taky cuká hřbetem a nic jí není, ale jestli se o něj opravdu bojíš tak zajdi k veterináři. Myslím že to dělá když je naštvaná nebo tak něco.

Další odpovědi
elektrikář

Proč se jej nezeptáte??? Když vám neodpoví jděte si s ním popovídat k veterináři.Třeba on bude vědět. Může to být skříplý nerv. Kdo ví.

bigbít

náš kocour cuká hřbetem, když mu přejedu po zádech nebo když číhá a chystá se vystartovat…ale k vetovi klidně zajdi..

tomas juran

asi se bojí nebo se mu něco nelíbí