Heřman

Proč když se přihlásím na facebook tak za několik minut mě to odhlasí.

A dělá to prohlížeč Internet Explorer.

Odpovědi
Jardič

Viděl bych to na to, že používá jenom session a cookies ignoruje. Pravděpodobně to je způsobený nastavením zabezpečení. Zkusil bych se tam podívat jak jsou cookies nastavený.

Bedy

Nehrál jste si náhodou se zabezpečením – kdyžtak klikněte vpravo nahoře na ozubené kolečko, zvolte Možnosti internetu-Zabezpečení – Obnovit u všech zón výchozí úroveň. A hned vedle na záložce osobní údaje doporučuju nechat nastavenou Vyšší úroveň (vysoká je moc).

Jinak by nebylo na škodu vyčistit cachce prohlížeče, je možné, že problém je tam. Stačí stisknout klávesovou zkratku Ctrl+Shift+Delet nebo zase ozubené kolečko-Zabaezpečení-Odstranit historii procházení. Tam hlavně aby byly zaškrtnuté Dočasné soubroy internetu, Soubory cookie a Historie.

Kdyby byl problém, tak mi pošlete výpis z Hijackthisu, ejslti v počítači náhodou něco není (občas to dělají některé nsátrojové lišty – tzv. toolbary).
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz.