Heřman

Proč když jsem u Wi-Fi blízko tak mě internet jde pomalu ale když jsem dál na dobrý signál tak internet jede rychleji?

Odpovědi
jáára

sniž TX výkon klienta. jinak nedostatek informací.
Jinak wifi funguje dobře, funguje, funguje špatně, skoro nefunguje, nebo nefunguje vůbec. možností je nespočet

cochee

To je podobné jako třeba když jsi na koncertě (rockovém) a stoupneš si přímo k bedně. Neuslyšíš pořádně nic, jen stěnu hluku, ale už o pár metrů dál rozeznáváš v hluku muziku. U wifi je to podobné, moc malá vzdálenost vysílače a přijímače může působit přebuzení. jáára radí dobře – snížit výkon vysílače, popřípadě ho přemístit.