Syd

Proč jsou slovenské odpovede.sk tak „mrtvý“?

Nabízí se mi jednoduchá odpověď (že Slováků je polovička), ale mně přijde, že je ten rozdíl v aktivitě mnohem větší. Jsme snad národ internetových závisláků?
Doplňuji:
mosoj: nějak nerozumim. Myslíte jako, abych se tam nešla „chlubit“, jak to tady „žije“?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jsou jaké jsou. Hlavně jim to tam nechoďte ukazovat. To už jsem tady také zažil.

Nemyslím to zle. Je to jenom informace co zde již také bylo.

Další odpovědi
led

Ešte neobjavili čaro otázok a odpovedí. Ani ja nerozumiem, prečo taký minizáujem.
Doplňuji:

  • iv- kľudne môžte ísť, už je tam dosť misionárov odtiaľto a nepomáha to.

Děda Louda

Asi všichni všechno vědí, tak se nikdo na nic neptá.

anonym

Mam tam jit ? 🙂 Radsi to nedavam do anket . To by bylo z 90 % : Ano , naporad. !! 🙂

  • iv-