Proč je v prodejně kočárků úzká ulička?

V sedmém měsíci těhotenství jsem se byla kouknout v prodejně kočárků. Ulička byla ale tak úzká že když jsem chtěla projít abych si všechny prohlédna tak jsem se tam nevešla a břichem bych nějaký porazila. Tak jsem viděla jen ty kočárky na kraji. A to jsem měla 72kg.
Doplňuji:
Bylo to v Superbaby v Plzni.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Hehe. No i takle hloupe chyby se stavaji. Amici delaji takove hlouposti na kazdem kroku.

PS. je to takle v kazdem obchode kde jste byla?

Bronzový

Zkuste se s připomínkou obrátit spíše na personál oné prodejny. Buď navrhli rozmístění sortimentu špatně, nebo to lépe nešlo.

V každém případě evidentně odrazují hlavní cílovou skupinu kupujících. :)

Bronzový

No koukám, že je to všude stejný, chtěj mít co nejvíc zboží na malým prostoru, tak to tam nacpou a je jim jedno, zda se tam člověk vejde nebo ne. Já si byla vybírat kočárek v Mladý Boleslavi, taky zhruba v 7. nebo 8. měsíci a problém jsem měla stejný. Ani jsme ho nemohli s manželem vytáhnout,abysme si ho prohlídli, jak na sobě byly nalepený. Ale jelikož jsem ho chtěla a neměla jsem náladu běhat po jiných krámech, tak se prodavačka musela snažit:-)

Na to je jednoduchá odpověď. Buď si najděte takovou prodejnu, kde jsou uličky dostatečně široké, nebo prostě otravovat personál. My když jsme s manželkou sháněli kočárek tak se žena nejdřív podívala na net po inzerátech. Dají se sehnat opravdu hezké, levné a nepoškozené kočárky. My jsme tak za ten náš zaplatili cca 1/10 ceny oproti obchodu a navíc jsme tak získali i nějaké oblečky pro malou grátis. Navíc většina těch kočárků co byla vystavena v prodejnách tak byly takové divné a zaprášené. U prodávající maminky jsme byly příjemně překvapeni jak nám ukazovala jak sundat polstrování aby bylo možné ho vyprat, jaké má kočárek výhody a nevýhody apod.
P.S. Doporučuji vám koupit kočárek s většíma kolečkama, protože na dlažbě se s malýma skoro nedá jezdit ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.