dust8

Proč je na modernějších radiátorech nahoře taková ta mřížka, když se díky ní dovnitř chytá prach?

Proč tam není třeba kryt? To nějak souvisí s lepším uvolňováním tepla do prostoru?

Odpovědi
elkon

Je to estetická záležitost, s prachem to nemá nic společného. Zakrytování radiátoru je nesmysl. Je potřeba proudění vzduchu. Mřížku lze pro čištění odstranit.

cukrar

s prachem to nesouvisí…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.