GustaCz

Proč dochází k vypínání mého notebooku?

Zhasne display, po chvilku se notebook vypne. Vyčištěno od prachu. Podle Ajťáků grafika v háji, po stažení ovladačů ale funguje. Nějaké nápady čím by to mohlo být způsobené? HP DV51120ec
Doplňuji:
Po 10 minutách zapnutí notebooku (nic není horké) se vypne obrazovka (je slyšet audio do tý doby než se vypne) Po zapnutí se notebook vrátí kde jsem byl. Ale po třetí už se neobnoví.

Nejlepší odpověď
iceT

Ostatní

Máme hádat?Anketa vytvořená na nic,protože tipováním se k ničemu nedopracuješ.Anketa se zakládá ke zjištění názorů populace,k ověření toho,jestli většina lidi bude stejného smýšlení jako zakladatel ankety.
To je jako kdybych založila anketu Jsem blbá?Odpovězte Ano nebo Ne a podle toho bych si vybrala skupinu lidí,s kterou se budu kamarádit.

Další odpovědi
Shady

Baterie

LeVovič

Ostatní

Doplňuji:
buď je to baterií, jak ti označil snad každý a nebo to může být způsobeno přehřátím, každý notebook má v sobě pojistku proti přehřátí, která způsobí vypnutí :)

Supercom

Ostatní

Zbožňuju tyhle dotazy :D Lidi vzpamatujte se!!!!! To prece nejde posuzovat nadalku. Ani nejvesi ITák na světě si nedovolí „opravovat“ počítač na dálku…

nonnel

Ostatní

Tím ostatním myslím nastavení spořiče obrazovky.

Emefej

Ostatní

Zkus změřit zdroj.

anonym

Ostatní

prosim te,nenech se tu urazet.je to normalni dotaz, ja mam vetsinou zkusenost,ze se nektery ventilator netoci, to zjisti jako prvni,nebo ho rovnou dones na ulici vackova u novych bitovic,tam delaji diagnostiku zdarma

štamgast

Ostatní

Přehřívání, kup si chladící podložku.

AndreiRanger

Ostatní

Kdyby se přehříval nebo to byl procák prostě se vypne, žádný audio by podle mě slyšet nebylo…
Kdyby byla v haji grafika, sotva by ti 10 fungovala a pak nic.
Jestli je to baterií se dá zjistit snadno, píchni zdroj do zásuvky a čekej…
HHD se dá prověřit komparací dvou identický souborů, pokud nebude nalezena 100% shoda něco je blbě.

Nicméně pokud ti to najede tam kde jsi skončil, hledal bych softwareovou chybu…

GustaCz

Je pravda že se notebook přehřívá solidně (zvlášť hardisk) na procesoru je chladič hlučný což znamená velké chlazení, ale jelikož mám notebook asi 3 roky tak budu muset asi vyměnit baterku a koupit chladící podložku.

GustaCz

Měl jsem před chvíli bluescreen (nestihl jsem ho ale něco jsem okopíroval)
Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.0.6002.2.2.0­.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: f4
BCP1: 00000003
BCP2: 8691C2D0
BCP3: 8691C41C
BCP4: 8265AC30
OS Version: 6_0_6002
Service Pack: 2_0
Product: 768_1

Soubory umožňující popis problému:
C:\Windows\Mi­nidump\Mini112213–01.dmp
C:\Users\Uziva­tel\AppData\Lo­cal\Temp\WER-52291–0.sysdata.xml
C:\Users\Uziva­tel\AppData\Lo­cal\Temp\WER933­.tmp.version.txt

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů:
 http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?linkid=50163&cl­cid=0x0405

GustaCz

A v Nouzovém režimu k tomu nedochází…
Je něco špatně s grafikou? Zkusím přeinstalovat ovladače

GustaCz

Asi 10 minut po zapnutí (nic není horké) se obrazovka vypne, ale audio je slyšet do doby kdy se nevypne. Poté, když noťas zapnu vrátím se zpět kde jsem byl.

GustaCz

Promiňte, ale nejdou dávat normální komenty…
Jinak byl jsem u ITáka, ten mi řekl že grafika je v háji
A protože jde udělat pouze 6 odpovědí v anketě zajímalo by mě co podle vás to je. Můžete psát sem i normálně komentovat

GustaCz

Zapoměl jsem dodat že mám nastaveno vše na nikdy (vypnutí hardisku, vypnutí obrazovky… apod)
Takže přehřívání.
Ankentu jsem udělal proto abych jsem nemusel počítat v kolika komantů se píšou podobné věci

GustaCz

Baterie za 1500 kč… čekal jsem teda méně…