Proč by měl kdokoliv používat Google, když má Odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
anonym

Tato stránka by bez Googlu ani nefungovala. Většina uživatelů používá právě Google k hledání zdrojů na odpověd.

Další odpovědi
Edison

Protože toho ví víc a je rychlejší. Je to jednodušší. A spouty dalších výhod. Ale klidně můžeš používat i jiné vyhledávače a portály.

jirkajirka

Většina si tady někdy i hloupíma otázkama honí body.Na Google žádné body nedostane.