Rejkjavik

Proč se mi na seznamce otevírají pouze nabídky od mužů, ačkoliv předtím zadávám, že hledám ženu?

Dobrý den, registroval jsem se do seznamky edarling, ale pokaždé, když se tam přihlásím, tak se mi otevírají pouze nabídky od mužů, ačkoliv předtím zadávám, že hledám ženu. Nevíte, co s tím :D Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Lgee

Edarling je falešná seznamky (falešné profily navíc je placená)

Další odpovědi
Hlada

Zjisti si recenze a podle pokynů ostatních podvedených odstup od smlouvy.