Problem se zobrazením stranek seznam.cz a nejen seznamu

Dobrý den. Mužete mě poradit Když kliknu na ikonu zobrazit internet tak stranka se zobrazí asi na 2 vteřiny a pak zobrazeni seznamu zmizí a na této strance je pak uvedeno- Nedokázali jsme vás vrátit na seznam.cz. nebo taky Pokuste se vrátit na seznam.cz nebo taky- Tato webová stránka má zřejmě trvalý problém.
Co můžete udělat:
res://ieframe.dll/acr_error.htm#seznam.cz,http://www.seznam.cz/ Jaka je přičina, že stranka ma problém se zobrazenim Chci požadat znalé této problematiky, aby mě pomohli radou, chybu odstranit. Zřejmě to není problém z připojenim internetu, ale něco špatně nastaveno v počitači. Ještě dodám, když se mě podaři stranku se seznam.cz zobrazit a když něco hledám a zobrazí se ještě další stranky a pak když kliknu zpět tak se to normálně nevrátí na předešlou stranku, ale zobrazí se pokaždé okno z textem Platnost webové stranky vypršela. Domovskou stranku mam seznam.cz Prohližeč Internet Exploter a někdy dam Mozila Firefox a tam to dělá totéž. To neděla jen stranka seznamu, když se mi podaří zobrazit a pak něco vyhledam a ma zobrazit další stranka tak ta se taky nechce nezobrazit jen okno se zobrazí ve kterem je uvedeno chyba obnoveni web...x a nebo jiné co jsem uvaděl výše. Děkují za rady

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

http://social.answers.microsof t.com/…

zkus použít něco z tohoto návodu, doufám, že nemusím podotýkat abys projel pc antivirem a spyware terminatorem :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.