eRko007

Proč se sekají videa stažena z Youtube.com??

Stahuju si videa ze serveru YT.com a většina mi jich jde fakt krásně bez lagů, ale našel jsem i taková, která se sekají jak blázni a já nechápu proč :( stažené video má formát .mp4 a jak jsem napsal nějaká mi jdou a nějaká jdou, ale sekají se jak blázni. Prosím o pomoc ! :( Děkuji !

Nejlepší odpověď
anonym

Podívej se, jak jsou ta ´sekající se´ velká (jaké rozlišení, případně jaký datový tok videa a audia).
Ale zřejmě jsou soubory příliš veliké a nestíhá ti přehrávač (počítač).
Případně zkus ta videa zkonvertovat na menší (např. pomocí FormatFactory, ke stažení na – http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/ ).

arygnoc

videá budú pravdepodobne v poriadku.
akurát vaša grafika nestíha.

všeobecne je lepšie sledovať originálne snímky ako nejaké prekonvertované.
no, ale za to by sa muselo platiť všakhej.