Pokročilý

Problém s youtube

Nevíte proč se nemůžu přihlásit na svůj youtube účet když informace heslo a nick mam uložen v prohlížeči ?nedělá mi to tak poprvé, děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

a píše ti to něco?

Další odpovědi:

Zlatý

Opravdu by to chtělo trošku víc rozebrat, jinak těžko hádat, kde může být zakopaný pes. Zkus, prosím, otázku doplnit - popiš každý tvůj krok od spuštění prohlížeče a nezapomeň vždycky dodat, co se při tom děje, co ti to hlásí (jestli ti to něco hlásí)... Případně "vyfoť" obrazovku a pak nám to sem pošli, uvidíme jestli na něco přijdeme :)

Já zase někdy mívám problém s přihlašováním na Seznam - přihlašovácí jméno i heslo mám taky uložené v prohlížeči, ale někdy se mi přihlašovací okno objeví prázdný. Buď teda musím jméno i heslo zadávat ručně - a nebo vždycky stačí stránku znovu načíst (přes tlačítko "Aktualizovat" nebo klávesou F5). Přihlašovací údaje mi tam hned naskočí a všechno je OK.
No, jak říkám: zkus co nejvíc upřesnit, co za problém vlastně máš - a někdo už se tě tu určitě ujme a zkusíte společnými silami najít řešení :)

Zkus tam napsat svůj E-mail,ale bez @.....(Př. "nekdo@gmail.com" to tam nepiš,napiš jen "nekdo"[nevím jesli tento E-mail existuje jen sem tam něco napsal :D]

Za pokus nic nedáš :-) :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.