Jekyllcoffin

Problém s videem

jednou jsem natočil video které jsem pak uložil do PC, ale omylem jsem smazal tu složku s videem a pomocí programu recuva jsem ho navrátil zpět
ale video nefungovalo. Jak ho mám opravit ?

Odpovědi
badisko

dival jses po nejakem softu na opravu videii…?.. https://www.go­ogle.ie/search?q=pro­gram+na+opravu+vi­deosouboru&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:unoffi­cial&client=fi­refox-a&channel=fflb&gws­_rd=cr&ei=Huvi­UuXCGa-HyAP52oCQBQ pokud bylo poskozeno tak uz ho nezachranis nikdy cele …jen urcitou cast…poroto doporucuji data zalohovat pomoci cloudu …
treba Skydrive ..7 G free ..Ccloud od Comoda … zrovna v akci free 10G …oba cloudy maji aplikace na synchro …oba podobnou rychlost uploadu..skydrive vetsi …