adri26

Jak smazat účet na Facebooku, když se tam již nemohu přihlásit?

Dobrý den,asi před měsícem jsem si mazala účet na facebooku (přes nějaký odkaz,aby se účet opravdu smazal) a do 14dnů se měl definitivně smazat.Po 14dnech jsem se na ten účet zkoušela přihlásit a už to nešlo.Takže jsem si myslela,že se účet opravdu smazal.Jenže mi nedávno na email přišel email,že si mě někdo chce přidat do přátel.A tak jsem si řekla,že se ten účet asi teda nesmazal.Tak jsem šla na facebook a klikla jsem na to : Zapoměli jste heslo? a tam jsem zadala ten email,přes který jsem se tam vždycky přihlašovala,ale ten můj účet mi to nenašlo.Ani když jsem tam zadala uživatelské jméno,tak to nic nenašlo.Tak nevím,co teď mám dělat,když se do toho facebooku ani přihlásit nemůžu.Děkuji za všechny rady

Odpovědi
RyuzakiKate

To byl spíš nějakej tahák od fejsbuku, aby tě nalákal zpátky, podle mě, nic víc.. A to mi kamarád říkal, že když se tam přihlásíš, tak se všecko obnoví, to je bezva, že to není pravda, jak tě tak čtu. Gratuluji ke zrušení a chválím :)