Pokročilý

Jak vyřešit problém s rozlišením GPU?

Po nainstalování jiné Grafické karty (i ovladačů) a následné změny rozlišení na 1920x1080 se mi plocha nevejde na obrazovku (Prostě je ukázaný jen kus, ale když přejedu myší do strany tak se ten kus přesune...). Na staré grafice to jelo normálně ale na této ne (tohle taky není nějaký nový kus, ale je novější). Mám Grafiku Club 3d Ati Radeon 9600xt bravo. Prosím pomoc...
Doplňuji:
Dobře zkusím odinstalovat a zase nainstalovat ovladače a monitor na 100% podporuje dané rozlišení.

Odpovědi:

Stříbrný

Ověř si, že tvůj PC správně detekuje připojený monitor

Bronzový

Podporuje monitor dané rozlišení?
Pořádně si zkontroluj, že se předchozí ovladače odinstalovali, někdy se to moc nepovede

Stříbrný

Toto se mi stalo, když jsem měl monitor připojený k PC dvěma kabely a PC to bral jako dva monitory-rozšířil plochu, nemáš to také?

Diskuze k otázce

Pokročilý

Rylon

Ne Bohužel mi monitor bere jen jeden kabel. Zkusil jsem jestli to není tím že monitor je na VGA kabel a z grafiky šel DVI a já to měl připojené přes redukci.
Měl jsem to protože ze staré grafiky mi šli jen dva DVi výstupy, tak jsem tam dal redukci. No z téhle jde i VGA tak jsem to zkusil. A hele, NIC se nezměnilo... Už nevím jak dál. Leda se vrátit zpět na tu starou ale tam mi zase nic nejde, protože to nepodporuje DirectX 10 ale hlavně to nepodporuje OpenGL 2.0.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.