Pokročilý

Problém s připojením

Ahojte mám technický dotaz..
máme v práci více notebooků a tento problém se vyskytuje poze na NTB s Windows XP a ne hned po reinstalu systému, ale mám dojem, že až po nainstalování některých aktualizací.

Jedná se o to, že počítač je po restartu připojen k wifi, normálně vypadá, jakoby bylo vše OK, ale nechce odesílat pakety...nejede IE, nejde PING, prostě nic. Pomůže až odpojení od sítě a znovu připojení. Nepomáhá ani restart PC nebo WiFi...nechápu...
Doplňuji:
To blesk26:
jj taky mě to napadlo, takže NTB prošlo reinstalací ovladače, ale marné...pořád to samé...na netu (jen v angličtině) jsem našel nějaké návody, ale vždy tam psali o odinstalaci aktualizací, které v těch NTBčcích nejsou, takže nechápu :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Napadá mě snad akorát, že některá aktualizace se mohla poprat s ovladačem síťové karty, nepomohla by reinstalace ovladačů?

Doplněna:
Ještě mě napadá jedna věc, nejspíš jsem zcela mimo, ale i takové možnosti stojí za přezkoumání. Nezdá se mi, že by nepomohl restart, ale odpojení a připojení ano (když jsou drivery vpořádku). Není náhodou možné, že je chyba někde v nastavení routeru (např. málo dostupných adres nebo něco podobného)?

Jednou jsem řešil podobný problém, že jsem se nemohl občas připojit a až po dlouhé době jsem přišel na to, že jsem zapomněl vyhodit ručně nastavenou IP adresu z kabelového připojení, kterou jsem dostával přidělenou od AP na WLAN ... a vůbec mě to nenapadlo zkontrolovat ... takže i takové věci se dějí a je potřeba na ně dávat pozor :)

Další odpovědi:

Bronzový

Vypadá to, že potřebujete radu odborníka. Tohle vám zodpoví Komunita společnosti Microsoft v aplikaci Windows mail nebo jiné. Odebírejte české diskusní skupiny. Stojí to za to.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.