HakitoCZ

Problém s převedením čísla se záporným kreditem alias, jakou nejmenší částku lze u O2 dobýt?

Zdravím,
O2 mě nechce pustit, protože mám na kartě dluh 6.50,–
A nemůžu si tak převést číslo jinam. Protože využívám hlavně sms, vyhlédl jsem si předplacenou kartu vodafone s SMS za 0.40,– (při více než 250 zprávách měsíčně každá další 0.80,–)
Kolik teda můžu nabít abych se zbavil mínusu a přitom nepřišel o zbytečně moc peněz?
Popřípadě, jestli Vás napadá jakékoli řešení, které mě ne, uvítám jakoukoli radu.
Díky všem, Hakito.

Nejlepší odpověď
mosoj

Dobít můžeš nejmenší částku jakou operátor dovoluje. Bývá to 200 – 300 Kč.
Holt počkáš až to provoláš. Dluhy se nemají dělat. To neznamená že schvaluji jednání operátorů !!!

Další odpovědi
radce

200,– na terminálech Sazky.

briliant

200,– Kč, terminály Sazky, bankomaty, Internet banking atd.
250,– Kč kupon
http://www.o2­.cz/osobni/221159-dobijeni/