Monigue

Problém s přehráváním videí

Od včera mi začalo „blbnout“ přehrávání videí.Mám přehrávač GOM player a kdykoliv si teď chci pustit film,nezobrazí se mi přes celou plochu ale jen na pravém horním rohu.Dám rozlišení na celou stránku,ale film běží jen v malém čtverečku a zbytek stránky je černý :/ jelikož je GOM v angličtině tak nevím,jak to nastavit.Dokonce se mi to děje i u videí na youtube.Když chci dát video na celou stránku tak se objeví jen v malém obdelniku vpravo nahore :( Nevíte,co mám dělat?

Nejlepší odpověď
badisko

jak se ti to deje i u videi ..na youtube ?…s http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/gom-player/toho jsem jelen…stahnout preinstalovat …nebo odinstalovat starej dat novej ..mas ho v cestine …dej vedet co se stalo…a esly to fachci…

Další odpovědi
briketka10

Neznám GOMplayer !
leta používám KMPlayer
a nemám problém :D

Bedy

GOM Player neznám, ale já bych přešel na jiný přehrávač, můžu doporučit VLC Media Player nebo Windows Media Player. Pokud se rozhodnete pro WMP, tak si prosím nainstalujte Combined Community Codec Pack, aby přehrál i videa v jiných formátech (například DivX, Matroska, apod.). při instalaci CCCP odmítněte instalaci Media Playeru Classic.

Zdroj: http://www.cccp-project.net/dow­nload.php?type=cccp

chachar1922

Stáhnout jiný :D Tady ten neznám. Nejlepší je KMP (ten používám nejčastěji) a VLC player.
Doplňuji:
A proč se ti to děje na youtube to nevím.