Pokročilý

Problém s přehráváním videí

Od včera mi začalo "blbnout" přehrávání videí.Mám přehrávač GOM player a kdykoliv si teď chci pustit film,nezobrazí se mi přes celou plochu ale jen na pravém horním rohu.Dám rozlišení na celou stránku,ale film běží jen v malém čtverečku a zbytek stránky je černý :/ jelikož je GOM v angličtině tak nevím,jak to nastavit.Dokonce se mi to děje i u videí na youtube.Když chci dát video na celou stránku tak se objeví jen v malém obdelniku vpravo nahore :( Nevíte,co mám dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jak se ti to deje i u videi ..na youtube ?...s http://www.stahuj.centrum.cz/… jsem jelen...stahnout preinstalovat ....nebo odinstalovat starej dat novej ..mas ho v cestine ...dej vedet co se stalo....a esly to fachci....

Další odpovědi:

Zlatý

Neznám GOMplayer !
leta používám KMPlayer
a nemám problém :D

Zlatý

GOM Player neznám, ale já bych přešel na jiný přehrávač, můžu doporučit VLC Media Player nebo Windows Media Player. Pokud se rozhodnete pro WMP, tak si prosím nainstalujte Combined Community Codec Pack, aby přehrál i videa v jiných formátech (například DivX, Matroska, apod.). při instalaci CCCP odmítněte instalaci Media Playeru Classic.

Zdroj: http://www.cccp-project.net/do wnload.php?type=cccp

Bronzový

Stáhnout jiný :D Tady ten neznám. Nejlepší je KMP (ten používám nejčastěji) a VLC player.
Doplňuji:
A proč se ti to děje na youtube to nevím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.