Avatar uživatele
Monyszek

Problém s PC

pocitac mi stale hlasi ze system byl spatne spusten nejspise zmenou hardwaru nebo softwaru. Zkoušela jsem i F8, nouzový režim bez reakce, jednou mi vyskočila taková modrá tabulka, v ní bylo na výběr mezi dvěma možnostmi, přesně už si nevybavuji, ale bylo to něco s windowsem. Nelze spustit běžným způsobem. Nějaké rady, co by s tím mohlo být?
Doplňuji:
V té modré tabulce je 4S-SONY DVD RW DW-D23A a 3M-WDC WD1600AVBB-63SYA0

Zajímavá 0 před 3946 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Zkontroluj v BIOSu pořadí bootování, jestli není mechanika před HDD a shodou okolností nezůstal v mechanice disk.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
4512

Já bych do toho moc nesahal, raději bych doporučil odbornou prohlídku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

A vyměňovala jste něco v počítači?
Jinak bych to viděl na servis, bude tu nutno zde nainstalovat Windows na novo a pokud nemáte data oddělena od systému (nemáte rozdělený disk na systémovou část a datovou část), tak bude nutné zachránit i ta data a při instalaci je oddělit od systému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

tak ti nejspíš "Sony je CD mechanika…ale to by win vadit nemělo…ale to druhé je harddisk, což už problém je…a veliký..první zkus zahýbat s dráty, jestli někde něco nevypadlo…ale spíš to vypadá na nějakou poruchu…může to být klidně i matherboard…raděj se obrať na odborníky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Nejdřív zkus to, co ti radí Hlada. Potom zkus odpojit DVD mechaniku a spusť Windows znovu. Jestli to nepomůže, zkus PC přeinstalovat. Jestli to nepůjde, máš v háji HDD.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek