Kordex

Problém s PC

Zdravim, mam tu takovy problem s PC a chtel bych ho vyresit. KDyz PC zapnu tak se mi objevuji jakesi zelene tecky, carky a kosticky. Nemuzu spustit system windows a to sem ho prave preinstaloval, ted jsem ho zapnul v nouzovem rezimu se siti. Na poslednim obvycklem zpusobu zapnhuti se mi objevilo ze graficka karta neni uplne v poradku. Mozna to je tim. Nevite jak tento problem odstranim aby se mi ty zelene nesmysly uz neobevovaly?

Nejlepší odpověď
Hlada

Vyčistěním, opravou nebo výměnou grafické karty.

Další odpovědi
Galax

Mě se stalo u notebooku že se mi trochu uvolnila taková spojka kterou je spojen monitor s note..... a obrazovka pak různě blikala atd… tak jsem si říkal že note můžu vyhodit… ale když jsem se na to podíval tak stačilo trochu zatlačit jednu spojku a bylo ok :) zkuste tam grafickou kartu trochu více zatlačit… jestli se také neuvolnila… popřípadě vyčistit… poté se kouknout do správy zařízení… pokud se nějak dostanete do woken..... no a odebrat a zas nainstalovat grafarnu… pokud to nepomůže tak koupit novou nebo se o této poruše někde informovat