Avatar uživatele
dodole

Problém s notebookem dell a sluchátky s mikrofonem

Chtěl bych se zeptat na problém se zvukem u notebooku https://www.al­za.cz/dell-inspiron-15-7577-gaming-black-levne-d5260441.htm?o=8
Při zapojení mých sluchátek s jackem zvlášť na mikrofon a zvlášť na sluchátka se po zapojení zobrazí tabulka(přikládám), kde lze vybrat buďto sluchátka různého druhu nebo zvlášť pouze zapojení mikrofonu. I přes to, že jsem si koupil redukci na jack, mám zapojený i správně jack od mikrofonu do mikrofonu a sluchátka do sluchátek, takže vážně nevím čím to je. Proto bych se chtěl zeptat, zda nemá někdo podobný problém a neví jak ho vyřešit, předem díky.

Zajímavá 0 před 1967 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Jakou redukci? Popiš to podrobně. Jestli je tam někde čtyřpólový jack, tak by mohl být problém v něm. Existují dva způsoby zapojení tohoto jacku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nainstaloval jste aktuální ovladače?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

To, že má mikrofon (i pokud je součástí sluchátek) vlastní jack je normální. Ono je to totiž VSTUPNÍ zařízení, zatímco sluchátka výstupní, takže už z principu to JINAK NEJDE. ;) :D :D

Uniká mi, NA CO SE VLASTNĚ PTÁŠ? V případě, že ti vadí vyskakovací tabulka prostě zaškrtni možnost „Tento dialog nezobrazovat“ a je to. Ono by to po samo mělo přestat po několika opakovaných zapojeních (widle si s tím poradí) a když ne, tak to prostě odfajfkuj a máš klid. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Alien: „vlastní jack… Ono je to totiž VSTUPNÍ zařízení, zatímco sluchátka výstupní, takže už z principu to JINAK NEJDE.....“
Omyl. Je dobře, že to napsal. Pro mobily jsou obvyklá sluchátka „TRRS“ místo běžných stereo s konektorem „TRS“ (4 kontakty místo 3) – tam je vše v jednom, sluchátka i mikrofon.

Jinak také mi není úplně jasné co že to dodole vůbec chce…

před 1965 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet