Janny025

Problém s Mozilou poraďte proč se mi načítá bílá stránka?

Používám Mozilu a když na ní kliknu a otevře se objeví se mi tam bílá stránka abych načetla seznam musím hýbat myší aby se mi seznam načetl chci se zeptat nezmáčkla jsem něco? Odpovědi mi můžete posílat i na email: J.Rohmova@seznam.cz děkuji

Odpovědi
Celav

Co takhle použít google?
http://lmgtfy­.com/?q=mozilla+jak+nas­tavit+domovskou­+str%C3%A1nku

Banán88

…zkuste jiny prohlizec, pokud se to bude opakovat pak je problem v rychlosti nacitani dat z internetu a tam je mnoho faktoru ktere by jsme mohli probrat. Pokud to dela jen Seznam pak netusim. Eventuelne muzete zkusit reinstal Mozzily. Ja osobne pouzivam Maxthon, a v zaloze Operu