Meropa

Problém s java

Potřebuji poradit…
Mám windows7 a prohlížeč google, a chtěla jsem hrát online hru
http://www.my-horse-club.com
zaregistrovala jsem se a chtěla hrát (přesněji: přešla jsem do záložky Stable, kde jsem měla začít…), a ukázala se mi tabulka na které bylo že nemám java tak jsem ten program stáhla, nainstalovala a zkusila jsem znovu hrát, ale tabulka se zase ukázala.
Poradí mi prosím někdo co s tím?
Není to česká hra, ale normálně ji hrají i Češi.

Nejlepší odpověď
korbic92

zkuste jiný prohlížeč..když mi něco nejde,zapnu jiný prohlížeč,střídám Operu a Firefox,Javu mam nainstalovanou a taky občas něco nejde:)