B-25 Mitchel

Poradíte, jak vyřešit problém s Firefoxem?

Mám pořád problém s tím, že když chci na nějaký web, vyjede mi: Vaše připojení není zabezpečené. Nikdy mi to nedělalo, dělá mi to asi 2 dny. Nějaké stránky mi to otevře, ale většinu spíš ne.

Původní neotázka
Problém s Firefoxem

Příklady: Tento server používá HTTP Strict Transport Security (HSTS), čímž určuje, že se má Firefox připojovat pouze zabezpečeně. Z tohoto důvodu není možné přidat pro tento certifikát výjimku.

Certifikát není důvěryhodný, protože jeho vydavatel je neznámý. Server patrně neposílá patřičné certifikáty mezilehlých CA. Může být potřeba naimportovat dodatečný kořenový certifikát.

Vlastník: Tato stránka neposkytuje informace o vlastníkovi
Ověřovatel: Neurčeno

Tohle je u stránek, které nejdou otevřít ani certifikát nejde zobrazit.
Vážně už nevím, co s tím, budu rád za každou radu.

Odpovědi
anonym

Používej Chrome, je lepší.

anonym

Chrome v žádném případě nepoužívete,jde po vás,po každém kroku kde surfujete.
Zkuste se podívat zde do jednotlivých rad.
https://www.go­ogle.cz/#q=pro­bl%C3%A9my+s+fi­refoxem

anonym

Chrome+AdBloc­k+případně VPN

Z období užívání Firefoxu mám dodnes noční můry.

Mc Merkurion

…asi si budeš muset najít třeba operu, jelikož tě zklamu, na veřejnejch wifinách to dělá chrome taky …

anonym

Eburo, to jde úplně každý prohlížeč, dokonce i OS.

anonym

není

Mc Merkurion

Eburo, a můžeš mi prosimtě říct, kterej mě nesleduje? , já že bych se od srdce zasmál …

anonym

Mě stačila už jen ta jeho odpověď k tomu, abych se od srdce zasmál.

anonym

A třeba cookies jsou co? Když tomu nerozumíš, tak neplácej hlouposti.

anonym

S Cookies taky nemusíš souhlasit,tm pádem je ignorvat,pokud v prohlížeči surfuješ anonymě,nidko tě nesluduje.Popř freeproxy,tam je na podobném principu,tak,že nerozumíš tomu ty a basta.

anonym

To si myslíš jen ty. Veškerá aktivita je někde logována. Freeproxy rozhodně není na podobném principu…

BTW Mc Merkurion se tě na něco ptal, a mě ta odpověď také dost zajímá.