Problém s facebookem

Dobrý den,nemůžu od přátel vyzvedávat zprávy na facebooku.A když kliknu na fotku tak místo aby se mi zvjedšila tak mi zmizí celá stránka.A nejde mi ani chat.Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Retko

Nejak se to tu objevuje casto koukam. Facebook nepouzival. Ale hadal bych, ze uz ho konecne nekdo hacknul. :)

Další odpovědi
zuzíkvacl

Nooo jak to tak vypadá tak asi hacknl, protže to nejde sposte z n mých přátel, ale je zajímavé, že jen na svém počítači, pokud se přihlásím na jinem, tak se tam dostanu úplně v pohodě, takže nám tam spíše někdo poslal krásnej vireček:-(