panenka

Problém s emailem

Dobrý večer když si svou schránku otevřu na Internet Explorer tak je vše bez potíží.Ted jsem si jí chtěla otevřít v Mozille heslo jsem zadala správné a ukazuje mě to Neexistující uživatel nebo chybné heslo můžete mě poradit kde je problem děkuji.

Nejlepší odpověď
arygnoc

skontrolujte caps lock, shift, nepoužívejte v nicku a hesle diakritiku, skontrolujte přednasranou (to se povedlo!, přednastavenou, samozřejmě, chacha) doménu (seznam.cz, email.cz a nevím jaké tam ještě jsou).

mimo jiné, seznam v poslední době blbne.

Další odpovědi
aramah

To se mi děje také,ale už to neřeším skouším,skouším až to naskočí.Držím déle (přihlásit).