nevimadghjhg

Problém s Crossfire Europe

Dobrý den, tato otázka je hlavně pro všechny CFfandy. Asi to souvisí s tím, že počítač prodělal modrou smrt. Zkrátka jsem stáhl downloader z http://crossfi­re.gamerage.com/ tak mi vyleze tabulka o tom jestli potvrzuji spuštění. Potvrdím spuštění a dál se nic neděje..... Prosím pomocte.
OS: Win XP

Odpovědi
zij.kedluben

Mám pár nápadů.

  • jdi do nastavení firewall a udělej vyjímku pro Cross Fire
  • zmačkni na ten launcher pravým a dej „spustit jako správce“