Shady

přišla mi nová kreditka co se starou? je to jedno?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já ji rozstříhám a vyhodím, ale klidně si ji nechejte, už se z ní stejně nic vybrat nedá 🙂

Další odpovědi
zjentek

na starou se vyprdni a pořiď si mladou ..ke staré se vrať, až tě mladá vysaje kreditku :o
Doplňuji:
předchozí kreditku rozstřihnout vejpůl ,)

anonym

Pokud to není platební karta, ale jak píšeš, zahoď ji. Nevíš co v ruce držíš!

isteron

Niektoré banky to majú tak, že po vložení starej kreditky do bankomatu, túto zhltne a nevráti. Prípadne ešte oznámi dôvod odobratia. Už som tento spôsob použil .
V kacelárskom šrotovníku kanc. korešpodencie mám samostaný nožík na kreditky a staré CD. Najnovšie aj ten vyskúšam.

Pepa25

Pokud je stará karta neplatná (uplynulo datum platnosti na kartě nebo byla zneplatněna), tak s ní můžeš udělat, co chceš. Pokud bys ji třeba odevzdal při návštěvě v bance (za jiným účelem), tak ji prostě rozstřihnou a vyhodí. Já neplatné karty dávám dětem na hraní, konečně se uplatní, jestli je na ní nějaký obrázek 🙂