připojení Wi-Fi

Dobrý den, koupila jsem si nový mobil a tam mám funkci Wi-Fi…mohli bysme mi prosím odpovědět jestli je toto bezdrátové připojení k počítači placené??…můžu se připojit třeba doma k modemu který máme na počítač??…předem moc děkuji za odpověď

Odpovědi
OuSí

No musíš mít wifinu… A je to zadarmo když se připojíš na mobil přes wi-fi tak to máš jak kdybys byl na pc… tkže kredit neutrácíš…

Petr70

Je to bezdrátové připojení k internetu, ale jenom tam kde je Wi-Fi visílač ( restaurace,ban­ky,hotely,atd). Není spoplatněno. A pozor není to připojení k počítači ani modemu. Aby vám to doma fungovalo musíte mít Wi-Fi visílač. Mezi počítačem a mobilem se používá Bluetooth.