pastel.ka

Připojení internetu na samotě v lese.

Dobrý den. Můžete mi prosím poradit jak mám vyřešit připojení ?jedná se o lokalitu Radhošť- Sedlišťka ( VČ kraj.v blízkosti Holic v Čechách)Chalupa je zastíněná lesy.Fa.Bezdrat­net.cz vyslala technika, ovšem slabý signál,nic jiného tam není.Jaké máte zkušenosti s Ufonem, či Vodafone a pod. Také Radiokomunikace-Wimax nabízí wifi, prosím kdo o tom něco víte ,poraďte mi. Děkuji moc.

Odpovědi
-

alespon signal s edge pripojenim tam od nejakeho operatora snad bude. je to sice strasne pomale, ale na maily a pomale prohlizeni webu to staci.

NickD

Nejjednodiší je domluvit se s poskytovateli sítí a zkusit,jaký signál se v lokalitě nachází.Konkrétně U-fon vám bez problémů nabídne i možnost bezplatného odzkoušení na dobu 14-ti dní a také vám zjistí pokrytí signálem.Je třeba hledat i mezi ostatními poskytovateli.