bolak

Příkaz v totalcommanderu, kterej by vytáhnul všechny soubory ze složek a přesunul je do jedné jediné složky…

Příklad: Mám adresář s televizním seriálem, který má 24 dílů, ovšem každý ten díl je ve zvláštním podadresáři, tudíž když pustím díl s08e01 a dojede mi nakonec, tak se mi nanačte další díl, protože přehrávač ho nemá odkud brát.

Je nějaká možnost jak jednoduše označit všechny složky a dát jim příkaz aby všechny soubory které jsou uvnitř těchto složek přesunuly do jedné jediné složky?

Zatím to dělám tak že odevírám jednotlivé adresáře jeden po druhém a označím a přesouvám každou epizodu jednu po druhé, ale je to strašně zdlouhavý.

Doufám že už mi někdo konečně poradí, protože co to tak sleduju, tak 90% mejch dotazů který zadám do rubriky počítače & internet, zůstane nedořešenejch…

(ten příkaz určitě existuje, stačil by mi i dosovej)

Nejlepší odpověď
RedC22

Já bych to udělal takhle:
Příkazy > Zobrazit soubory z podsložek (Ctrl + B)
A pak to tam normálně nakopíroval.

bolak

redc22: to je přesně vono, a teď bych ještě potřeboval, aby se mě ty soubory po přesunutí přejmenovali přesně podle těch složek ve kterejch byly :)

protože jsou pojmenovaný jenom jako jednotlivý díly, tudíš přehrávač je bude nejspíš přehrávat podle abecedy a né tak jak šli po sobě, ale to už zřejmě totalcommander nedovede co?

RedC22

Nevím, jak nastavit, aby se přejmenovávali automaticky během procesu přesouvání. Mělo by to jít suplovat pomocí funkce Hromadné přejmenování (Ctrl + M). V tom nástroji si můžeš při nejhorším šoupat s pořadím souborů, takže by to neměl být problém.

bolak

dik

bolak

dik

RedC22

Není zač.
Teď jsem zjistil, že když si vypíšeš soubory z podsložek a na ně aplikuješ hromadný přejmenování, pak když v nástroji hromadné přejmenování klikneš na nadpis sloupečku „Původní název“, tak se ti soubory seřadí i podle původního umístění (TC 8.0). Nečekal jsem, že to bude takhle snadný.
Takovej malej, jednoduchej prográmek a při tom znám pouze zlomek funkcí. Já ten program prostě miluju.