Zlatý

Příjmovou chudobou bylo v roce 2009 a na začátku roku 2010 ohroženo 936 400 osob, tedy více než devět procent

všech Čechů, informoval v pátek Český statistický úřad...
...Průměrný čistý roční příjem činil na osobu za rok 2009 143,1 tisíce korun, tedy asi o 3,4 tisíce korun více než v předchozím roce. Tento růst byl však podle ČSÚ způsobený zvýšením sociálních příjmů a ostatních příjmů, jako jsou příjmy z pronájmu, prodeje a z pojištění, nikoliv zvýšením příjmů ze zaměstnání. Podíl příjmů pocházejících ze zaměstnání nebo podnikání se proti roku 2008 mírně snížil....
http://ekonomika.eurozpravy.cz /…
Môže mi niekto jednoducho vysvetliť, kde sa všetky tie chýbajúce peniaze "stratili", (nepríjímam výhovorku na krízu, to je len časť straty).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak to se obávám,že nikdo nevysvětlí.Ale je jasné kdo za to může,viďte?Jsou to politici,bankovní systém a korporace.Já si pořád vzpomínám jak nám říkali,že si musíme uthovat opasky a podobné kecy,jak přišli s tím,že máme mít stejné ceny,jako naši germánští sousedé..Bohužel mám pocit,že zapomněli sjednotit taky ty platy.Mimochodem je opravdu krásné sledovat,jak nás pořád porovnávají s jinými státy.Jakmile se zdá,že jsme v něčem originální,ihned je zde ambice to změnit.Nakonec,dnes slyšíme,že jsme na tom dobře,protože jinde mají vyšší procento zadlužení(my máme pouze něco málo přes tisíc miliard žeano!).To ale není pravda,jsme na tom stejně dobře jako kdokoli jiný,protože se v tomto směru řítíme do stejné záhuby.

Další odpovědi:

Zlatý

Kam se ztratily ??, to ví snad jen Bůh a Kalousek

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.