Přijde Vám také, že fotbalista Mohamed Salah se herně hodně podobá Lionelu Messimu?

Odpovědi
Muffz

Ne. Messimu se herně hodně přibližuje Hazard, mají skvělý driblink, minimum kliček a zbytečných fintiček, při kterých by ztráceli balon (jako Ronaldo nebo Neymar), balon pořád u nohy. Rozdíl je jen ve střelbě, kdy se ale Hazardovi nedá vyčítat, že střílí méně, protože anglické obrany jsou na jiné úrovni než španělské.

Salah hraje to, co mu soupeř dovolí. Minulou sezonu se mu dařilo a je to skvělý hráč, ale podle mě je strašně přeceňovaný. Měl top formu hlavně i proto, protože se dařilo celému Liverpoolu. To, jaký je hráč, ukáže až nová sezóna. Jedna sezóna nedělá top hráče, to dělá stabilně dobrá hra (hráči jako Ronaldo, Messi, Hazard, KDB, Modrič atp.).

Je to jako přeceňování Suaréze, když hrál v triu Suaréz – Messi – Neymar. Při takových spoluhráčích by se prosadil i Lafata.

Pak přijde MS a vždycky se ukáže, kdo je pan hráč a kdo je hráč díky top týmu a slabým soupeřům. A viděli jsme to i teď – Suaréz nulový, Messi nulový, Salah nulový, Neymar nulový, Ronaldo nadprůměr (kromě prvního zápasu, kde byl topový), Modrič top, Hazard top, Griezman top, Mbappe top atd.