Chase

Přihláška a evidenční list pojištěnce. Musí se podávat?

Zdravím. Ve zdravotní pojišťovně mi řekli, že musím vyplnit a podat tiskopis „Přihláška a evidenční list pojištěnce“.

Myslel jsem, že díky jednotnému registračnímu formuláři na živnostenském úřadě se tohle dělat nemusí. Co to tedy je ?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

To je přesně to, co v našem státě funguje.
To bylo řečí, že jeden úřad a oni si to přepošlou. Takže to máš ještě málo jen pojišťovnu.
Ještě ti chybí přihláška na sociální pojišťovně (OSSZ), pak ještě FÚ a taky ta zdravotní pojišťovna.
To žes byl na živnosťáku je sice hezké, ale bohužel to nestačí.
Jinak poslanci tomu říkají podpora malých a středních podnikatelů. A neboj ještě se něco najde.