jiri2105

Přenos souborů na flash disc

Mám Flash Adata 8Gb a neustále se mi po připojení s pc, vytváří složka music a do ní kopíruje veškerá hudba dokuď není plno… Mám vin 7

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Programy pro správu hudby zkontroluj na správné nastavení, pravděpodobně máš někde nastavenou synchronizaci počítače a usb podle počítače.

Další odpovědi
FikeCZ

Zkus to připojit do jinači ho USB..a jestli to připojuješ ze předu dej to dozadu.A nebo ji zkus naformatovat jestli si to ještě neudělal!!