astrolog

Přemýšlím jaká práce by mne bavila. Máte nějaký TIP? A co by bavilo vás a proč když by jste si mohli opravdu vybrat?

Dík za motivaci, těším se nápady..

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Já miluju filmy, takže bych chtěl režírovat, to je můj sen už od dětství. Nejlépe v Americe. Hollywood je Hollywood 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Jakoukoliv si budete přát,je otázkou jestli Vás na tu práci kterou chcete vezmou a nebo jedině soukromě podnikat v tom co vás bude bavit.Já bych dělal cokoli kdyby mě vzali kvůli věku a mému zdravotnímu stavu.

nnn1

U většiny z toho, co bych chtěla dělat (už od dětství – 8–14 let zpět-je mi 18–23) je potřeba nějaké vzdělání. Jsou to profese:
VETERINÁŘKA (kvůli alergii – i když jen na pyl – mi doktorka řekla, že by to nebylo vhodné), PRÁVNIČKA, KADEŘNICE, být CHOVATELKOU ZVÍŘAT a vlastnit malý obchod.

Potom mě baví:
FOTBAL (jen jako hráč – sledovat v TV mě moc nebaví), GRAFIKA (jde mi jak na PC, tak na papíře – několik věcí jsem udělala mamce, která poskytuje různé internetové služby)… teď sem něco šla dělat a na další si nemohu vzpomenout – když si vzpomenu, tak to doplním.

Rocker

Bavilo by mě třeba jezdit kamionem,rád řídím a kamiony se mi líbí.Mám ale jen řidičák A,B,tak stavím modely kamionů.Jinak dělám školníka a taky mě to baví.