Avatar uživatele
astrolog

Přemýšlím jaká práce by mne bavila. Máte nějaký TIP? A co by bavilo vás a proč když by jste si mohli opravdu vybrat?

Dík za motivaci, těším se nápady..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, SajmonModer, dědapetr před 4772 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SajmonModer

Já miluju filmy, takže bych chtěl režírovat, to je můj sen už od dětství. Nejlépe v Americe. Hollywood je Hollywood 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Jakoukoliv si budete přát,je otázkou jestli Vás na tu práci kterou chcete vezmou a nebo jedině soukromě podnikat v tom co vás bude bavit.Já bych dělal cokoli kdyby mě vzali kvůli věku a mému zdravotnímu stavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nnn1

U většiny z toho, co bych chtěla dělat (už od dětství – 8–14 let zpět-je mi 18–23) je potřeba nějaké vzdělání. Jsou to profese:
VETERINÁŘKA (kvůli alergii – i když jen na pyl – mi doktorka řekla, že by to nebylo vhodné), PRÁVNIČKA, KADEŘNICE, být CHOVATELKOU ZVÍŘAT a vlastnit malý obchod.

Potom mě baví:
FOTBAL (jen jako hráč – sledovat v TV mě moc nebaví), GRAFIKA (jde mi jak na PC, tak na papíře – několik věcí jsem udělala mamce, která poskytuje různé internetové služby)… teď sem něco šla dělat a na další si nemohu vzpomenout – když si vzpomenu, tak to doplním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Bavilo by mě třeba jezdit kamionem,rád řídím a kamiony se mi líbí.Mám ale jen řidičák A,B,tak stavím modely kamionů.Jinak dělám školníka a taky mě to baví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek