Zlatý

Přehrávač internetových rádií s možností nahrávání a editace již nahraného

Sháním toto, potřebuju přehrávač internetových rádií který by uměl nahrávat do zvuk. souboru, nejlépe mp3 ale navíc bych chtěl, aby během přehrávání rádia zároveň zvuk i nahrával kamsi do paměti.

Jde o to že někdy v rádiu člověk uslyší něco co by si chtěl nahrát, jenže už je pozdě, protože ta situace už proběhla a nahrávat celé vysílání a pak to ukládat to několikagigové mp3jky a tu pak editovat mi přijde celkem jako zhovadilost, proto sháním přehrávač rádii, který by během přehrávání zaznamenával zvuk kamsi do paměti, dejme tomu záznam posledních 10 minut a ten by se pořád dokola přepisoval tak jako fungujou ty kamery na benzínovejch pumpách, tak abych v případě že uslyším něco zajímavého si mohl uložit zvukový soubor který by měl maximálně těch 10 minut a zabral pár mega, případně si přímo v tom přehrávači nastavil (editoval záznam) od kdy do kdy se to má uložit.

Je něco takovýdleho ve světě jedniček a nul?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

RadioSure, který používám, umí nahrávat, ale já to nepoužívám. Vím, že tam je možnost, že to umí nahrát song z rádia od začátku, i když kliknu na nahrávání uprostřed songu (vykoupeno vyšší zátěží CPU), což je podmíněno tím, že rádio vysílá i nějaké start/stop značky a prý nemusí oplývat zrovna přesností. A pak vím, že ukládá ve formátu, ve kterém rádiostanice vysílá, transkódovat neumí - například já poslouchám Radio Čas Rock, vysílající .aac stream, tak taky nahrávku z něj budu mít uloženu jako .aac .

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

cochee: a jak se to tam nastavuje, aby to nahrálo od začátku, nebo to se dělá automaticky?

Stříbrný

cochee

Na obrázku okno "Možnosti" z RadioSure, kde se to nastavuje.

http://www.volny.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.