Rokio

Preferujete nejvíce počítač, tablet, nebo mobil?

V současné době skoro každý používá počítač, nebo jeho formy, jako je tablet nebo mobil.

Jakou moderní technologii vy nejčastěji užíváte z těchto tří: počítač, tablet, nebo mobil?

Odpovědi
luckykubrt

jiná odpověď

To samé co Drap. Sním o době, kdy bude počítač součástí vybavení bytu i s možností hologramové projekce. Člověk bude moci mít kromě chytrého mobilu i chytré hodinky, které by měřili kromě univerzálního (tj. jednotného) času i zdravotní stav nositele. Součástí domácího vybavení by měli být i virtuální brýle, kamery, mikrofony a repráky. Nezbytnou součástí by byla i 3D tiskárna. Bydlení jako v minitovárně. 🙂

iceT

jiná odpověď

Užívám všechny tři, ale jak kdy. Doma notebook, na cestách tablet, je lehčí i skladnější.

Pepikkofdg

mobil

Drap

jiná odpověď

Používám počítač, mobil používám pouze k telefonování

Fdasby

tablet

ivzez

jiná odpověď

Preferovat nejvíce je nesmysl.
Buď člověk něco preferuje nebo nepreferuje,
stupňování nedává smysl.

Moc smyslu nedává ani anketa sama.
Každé z uvedených zařízení se lépe hodí k určité činnosti.

Možná kdyby ses zeptal, kterému zařízení dáváme
přednost (bez „nejvíce“) pro některou konkrétní činnost…

xxx3

Jak kdy.

mzm

počítač

Počítač (rozumněj něco, co má rozumně výkonný procesor, externí klávesnici std rozměrů, myš a optimlně i extra monitor) má jednoznačně nejkomfortnější ovládání, nejrychlejší odezvy a asi i nejlepší obraz/zvuk.

Lidi by si podle mě měli být schopni poradit i bez něj. Umíte to?