jan.kadraba

Kde se dá sehnat předplacená SIM karta v Anglii a co to obnáší?

Chystám se na pár týdnu do Anglie a chtěl bych nějak pořešit předplacenou SIM kartu do tabletu s 3G. Měl jsem představu do 1GB/měsíc – to by mi asi stačilo. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost, kde se tam dá taková karta pořídit a co to obnáší?

Odpovědi
arygnoc

samotná karta je zadarmo.

najjjednoduchšie je s o2 – fup je 500 MB, 10 libier.
je i možnosť cez usb stick (investícia cca 20 libier jednorázovo) – tam už získate i kartu na 3 gb za 12 libier na mesiac (služba o2 GiffGaff).

rýchlosť pripojenia je cca 1–5 mb, záleží na lokalite.
v centrách miest je často free wi-fi, ale je nutná registrácia (i jednorázová).

možno dobiť v ktoromkoľvek bankomate (atm).

dnes už mám samozrejme paušál.

;-Q