Ljůca

Pravda či lež o britských kočkách?

Někdo mi říkal, že prý celé modré britské kočky jsou odtažitější než ty, co nejsou celé modré. Co je na tom pravdy? Přijde mi to divné. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
www

Každá, nejen tato kočka je osobnost, neboť není smečkové zvíře. Tedy – každá je jiná, což se ti může, nebo nemusí líbit, ale nic s tím stejně nenaděláš 😉
Zkušenost s chovem koček.

Další odpovědi
Emms

Ljůco, nemusí to tak být, ale taky může, píšou to ve spoustě knížkách, třeba zrovna vy ji mít nemusíte. Modrobílé jsou užlepší a nejsou tak odtažité, neboj se, však oni taky přijdou, když budou chtít :). Hlavně je nesmíme nutit.

anonym

Mam Britskeho – 12 let a je opravdu odtazitejsi , nez byl jeho " obycejny " nev. bracha. Nejpritulnejsi jsou asi kocky ze dvorka. Doporucila bych uplne obyc. kocicku , nebo kocourka.
P.S. Pohladit se da , i chovat .. ale takove to pusinkovani opravdu nemusi. -iv-

samicek333

To je nesmysl, barva srsti nemá vůbec nic společného s tím, jak se zvíře bude chovat a nic nevipovídá o jeho povaze. Stejně tak i vzhled, někdo říká, že rotvajleři jsou zlí a agresivní, to ale není pravda, jsou přátelští a hodní, např. k dětem se hodí víc než nějaký ratlík…
Takže určitě lež, je to nesmysl.