zd

Práva a povinnosti

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda bezpečnostní služba muže zaměstnávat lidi bez tet už myslím povinných skousek na strazneho a zda muže osoba zdravotne postižena s částečným důchodem dělat 12 Hodinové směny a kdo má na starosti dohlizeni nad totymi věcmi Děkuji

Odpovědi
Drap

Může zaměstnávat i bez zkoušek. Osoba ZP může vykonávat 12-ti hodinové směny, pokud ji to dovolí lékař

setapouch

Žádné zákonné zkoušky na strážného nejsou, mohou být maximálně nějaké vnitřní zkoušky, které si ta která agentura (nebo kdo si ji najme) vytvoří. Podle toho to také vypadá.
Zbytek – nemám tušení.

ivzez

Ohledně zkoušek si nejsem jista.
Mám dojem, že by je měli mít složit všichni strážní,
kteří kvalifikaci nesplňují jiným způsobem
(např. vyšším vzděláním v téže oblasti).

Osoba se zdravotním postižením může být zaměstnána
a může si vydělávat bez jakéhokoliv finančního omezení
(finančního limitu). Jediným omezením je její zdravotní stav.

Posoudit, jestli může osoba s ID I. nebo II. stupně pracovat
v dvanáctihodi­nových směnách, musí závodní lékař. Bez jeho
posudku by agentura invalidního důchodce neměla přijmout.

Na dodržování zákoníku práce dohlíží
inspektorát práce (http://www.suip.cz).

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/