Slezan

Přátelství na You Tube.

Co všechno uvidí ten komu potvrdím přátelství? Může vidět má soukromá videa, nebo vědět o tom kde dávám komentáře?

Odpovědi
anonym

Podle nastavení osobních údajů nemusí nikdo vidět tvé komentáře. Ale i když skrýváš svoje aktivity na Youtube, jsou jiné prostředky jak najít a zobrazit tvé aktivity. – Pro max. utajení je lepší nepřihlašovat se, nikam neklikat, nic nehodnotit. A na žádný kanál, nebo na sdílené video neklikat z emailu.