panenka

Práce z domova znáte nějakou?

Tuto práci můžou vykonávat Maminky na MD ,Invalidní důchodci kdo je opravdu komunikativní administrativní typ tak tato práce je pro něj vhodná
Doplňuji:
Touto otázkou jsem odpověděla uživatelce jennysh kdo vše může tuto práci vykonávat

Nejlepší odpověď
johana 56

Tyto práce bývájí nabízeny.Nvýhodou ale je,že za poplatek Vám zašlou pouze seznamy firem,které opět za poplatek zašlou instrukce,nebo vůbec neodpoví.

Další odpovědi
SINGO

Můžeš se podívat například sem : jobs.cz. Možná tam něco najdeš.

jmhad

vše,co se u nás nabízí jako práce z domova,je podvod a ne normální práce,jakou by si člověk představoval.

panenka

jééé promiň kolego

panenka

Nikám nemusíte vše dělate přes PC

jennysh

Já jsem on,ale to je detail.Děkuji za informace.