Nik92

práce na doma

Máte prosím někdo zkušenost s brigádou, která je na internetu prezentována jako práce na doma?? To jest přepisování textů nebo vyřizování emailů???

Nejlepší odpověď
Itter

Moc takovýmto nabídkám nevěř, bývají to velmi často podvody. Pokud chceš práci na doma tak se pokus sehnat roznášení letáků kolem bydliště nebo nějaký pomocný grafik, či programátor by taky šel.

Další odpovědi
Michal Kole

přepisování textu v dnešní době ?

OCR je dneska zvládá poměrně dobře i češtinu

Aby jste mohla firemní maily obsluhovat doma, musel by Vás zaměstnavtel váš domácí pc připojit do sítě přes VPN a je to potenicální díra do sítě, když si např. stáhnete z warezu nějaký zavirovaný program, váš domácí antivir to nezachytí tak zaměstnavateli zavirujete síť.

BandiOl

Závisí od toho co umíte. Pokud je to pouze administrativní činnost, pak fungují multilevel marketingy – pozor ne hry a letadla.
Je to ale „běh na dlouhou trať“. Chce to hodně trpělivosti. Nikdo z Vás milionáře do měsíce neudělá. Je více firem, které nabízí uvedený způsob výdělku.
My s manželkou propagujeme firmu OKG. Pokud budete mít zájem, napište.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?kariera-vydelek,56