Pokročilý

Práce a peníze...

Teď jsem se dočetl ve starších novinách že 1 šéf americké firmy si vydělal za posledních 10 let 35 miliard korun.Budiž mu přáno.Co by jste dělali vy kdyby jste měli tolik peněz?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A teď si vás kiúpim všecky. :D

Další odpovědi:

Bronzový

Zaplatila dům,koupila si auto podle mých snů,pár "chalup" na Novém Zélandě,v Africe, ve Švícarsku.Postavila další potřebnou budovu u nás v práci.Od architekta si nechala zrealizovat zahradu a zajistila si paní na úklid celého domu,jé to by bylo báječné,ale to se nikdy nestane:-(

Pokročilý

Vzhledem k tomu, že mi před nedávnem zemřel manžel, tak mám finančních starostí tolik, že to je moc tristní a tak bych zaplatila vše, co je nutné, abych se nemusela budit hrůzou, kolik kde dlužím, pak bych asi dala něco na charitu a dětem a pokud bych byla zdravá, což se nedá za peníze koupit, tak bych cestovala a užívala si život.

Zlatý

Tak to se plánuje a vymýšlí dobře...co by kdyby- já bych si koupila dům se zahrádkou, auto, karavan, cestovala bych přes léto, dětem také auto, dobrá kola a jiné vybavení. Možná na důchod nějaký domeček u moře.....určitě bych myslela i na charitu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.